מס הכנסה שלילי עד 5,520 ש"ח בשנה

 • שתף בפייסבוק
מאמרים

מי זכאי לקבלת מענק עבור שנת המס 2011 ?

החל משנת המס 2011 החוק חל על כל שכיר או עצמאי, שהייתה לו הכנסת עבודה או הכנסה מעסק ומשלח יד בשנת המס 2011, אשר עמד בכל התנאים הבאים:

 

1. גילך 23 ומעלה ויש לך ילדים, או שגילך 55 ומעלה,  גם ללא ילדים.

 

2. במהלך שנת המס 2011, מעבר לדירת מגורים יחידה, לא הייתה בבעלותך או בבעלות בן/ בת זוגך, או בבעלות ילדך התלוי בך כלכלית, ביחד או לחוד, זכות במקרקעין (כגון: דירה, חנות, מגרש וכדומה), בישראל ו\או מחוץ לישראל, שחלקכם בזכות עולה על 50%.

3. אם מתקיים לגביך אחד מהשניים:

 

א. יש לך ילד אחד או שניים, או שגילך 55 שנים ומעלה גם ללא ילדים, והתוצאה המתקבלת מחלוקת סך כל הכנסות העבודה ו/או הכנסה מעסק/משלח יד בשנת המס 2011, במספר חודשי העבודה שלך בפועל (כשכיר או כעצמאי, אך לא יותר מ- 12 חודשים) בשנה זו, גבוהה מ - 2,000 ₪ ונמוכה מ- 5,934 ₪.

 

ב. ש לך שלושה ילדים או יותר, והתוצאה המתקבלת מחלוקת סך כל הכנסות העבודה ו/או ההכנסה מעסק/משלח יד בשנת המס 2011, במספר חודשי העבודה שלך בפועל (כשכיר או כעצמאי אך לא יותר מ- 12 חודשים) בשנה זו, גבוהה מ- 2,000 ₪ ונמוכה מ- 6,502 ₪.


מה יהיה סכום המענק ?

סכום המענק שתהא זכאי לו, מושפע מגובה ההכנסות שלך ושל בת זוגך מעבודה, מעסק ומשלח יד ו"הכנסות נוספות", גילך ומספר הילדים שלך.

תובע שלו עד שני ילדים או שמלאו לו 55 שנים (גם ללא ילדים), סכום המענק החודשי המגיע לו  ינוע בין 20 שקלים ל- 320 שקלים בחודש, וזאת על פי  גובה הכנסתו החודשית הממוצעת.

תובע שלו שלושה ילדים ויותר, סכום המענק החודשי המגיע לו ינוע בין 20 שקלים ל- 460 שקלים בחודש, וזאת על פי  גובה הכנסתו החודשית הממוצעת.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, מלא/י את פרטיך:
שם. טל. דוא"ל.

חדשות ופסקי דין

 • השמנת יתר קיצונית - נכות המזכה באחוזי נכות

  השמנת יתר קיצונית נוספה ל'ספר הליקויים' של הביטוח הלאומי ותזכה כעת ב-20% נכות.

  קרא עוד

 • העלאת גמלת הנכות לילדים ולנכים קשים

  28% תוספת לילדים נכים שאינם מתפקדים עצמאית, הקדמת תשלומי קצבת שר"מ וסייעת ל- 40 שעות שבועית לילדים בעלי נכויות קשרות שאינם במסגרת חינוכית.

  קרא עוד

צור קשר ללא התחייבות

למתן ייעוץ אישי

שם
טלפון
דוא"ל
  הרשמה לדיוור
 

מאמרים